Jdi na obsah Jdi na menu
 


Za své působení v Městském divadle v Mostě vytvořil následující role:

2. muž (Yerma - Federico García Lorca) režie: Rudolf Felzmann

Morák (Zavraždění svaté Celestýnky - Milan Calábek) režie: Jana Kališová

Merkus Tausik - Cikán (Lesní panna aneb Cesta do Ameriky - J. K. Tyl) režie: Karel Lhota

Hlas za scénou (Nebe na zemi - Voskovec - Werich - Ježek) režie: Karel Lhota

Miška (Revizor - N. V. Gogol) režie: Jana Kališová

Pobočník Aufidiův (Coriolanus - William Shakespeare) režie: Rudolf Felzmann

Horác Bouchet (Hra o lásce a smrti - Romain Rolland) režie: Jana Kališová

Hynek (Tlustý král - Vladimír Kavčiak) režie: Rudolf Felzmann

Četař (Čertovo kvítko /Pekelník/ - G. B. Shaw) režie: Jana Kališová

Foskin (Sprcha - Vladimír Majakovskij) režie: Rudolf Felzmann

Vendelín Pápěra (Sedmimílové boty - H. Lisická) režie: Karel Lhota

Leutnant - Pobočník (Ostře sledované vlaky - B. Hrabal - V. Nývlt) režie: Rudolf Felzmann

Gusman (Don Juan - Moliére) režie: Jana Kališová

Poštovní zřízenec (Stará historie - Julius Zeyer) režie: Karel Lhota - převzetí role

Teofil (Hrátky s čertem - Jan Drda) režie: Jana Kališová

Syn (Bílá nemoc - Karel Čapek) režie: Rudolf Felzmann

Poručík - Velitel 1. popravy - Praporčík - Pobočník (Smutná historie o šlechetném husarovi a sličné herečce - G. Gorin - E. Rjazanov) režie: Rudolf Felzmann

Mladík (Buvol - Ivan Radoev) režie: Rudolf Felzmann

Krákora (Pohádka vodnická, čarodějnická a kdovíjaká ještě - V. Novák - S. Oubram) režie: Josef Henke

Bernardýn (Veta za vetu - William Shakespeare) režie: Karel Lhota

Metař (Osel a stín - Voskovec - Werich - Ježek) režie: František Šíma - záskok

Muž mezi mrtvými (Naše městečko - Thornton Wilder) režie: Luboš Pistorius)

Rafael (Husaři - Pierre Aristide Breal) režie: Josef Henke

Trappola (Zpívající Benátky - Carlo Goldoni) režie: Karel Lhota

Eskalus (Romeo a Julie - William Shakespeare) režie: Rudolf Felzmann

Pán druhý (Nová komedie o Libuši a dívčí vojně v Čechách - František Vodseďálek) režie: Josef Henke

Druhý hráč (Maškaráda - Michail Jurjevič Lermontov) režie: Rudolf Felzmann

Papouš (Mluvící balík - Gerald Durell) režie: Rudolf Felzmann

Lancelot (Drak - Jevgenij Švarc) režie: Rudolf Felzmann

Andrea Sarti - člen voice bandu (Znamení člověka - Vlastimil Novák) režie: Ilja Bureš

Řezník (Země je kulatá - Armand Salacrou) režie: Jan Nebeský

Zajíček (Lucerna - Alois Jirásek) režie: Pavel Pecháček

Pilátův tajemník - Taxikář - Maxmilián Andrejevič Poplavský - Berliozův bratranec (Mistr a Markétka - Michail Bulgakov) režie: Zbyněk Srba

Šebastián Faden (Provaz o jednom konci - Johann Nepomuk Nestroy) režie: Pavel Pecháček

Vilém z Aynesfordu (Tomáš Beckett aneb Čest boží - Jean Anouilh) režie: Rudolf Felzmann

Špíz (Dva kavalíři z Verony - William Shakespeare) režie: Pavel Pecháček

Otec Tyl - Štěstí nic nechápat - Býk (Modrý pták - Maurice Meaterling) režie: Zbyněk Srba

Tullius Rotundus (Romulus veliký - Friedrich Durrenmatt) režie: Rudolf Felzmann

Platon (Labyrint světa a Lusthaus srdce - Ludvík Kundera) režie: Zbyněk Srba

František Fiala (Naši furianti - Ladislav Stroupežnický) režie: Zbyněk Srba

Lampář (Malý prince - Antoine de Saint-Exupery) režie: Zbyněk Srba

1. pohraničník - Strážmistr (Figarův rozvod - Odon von Horváth) režie: Pavel Pecháček

Velký Vont - Široko (Rychlé šípy - Jaroslav Foglar) režie: Zbyněk Srba

1. svatebčan - 1 trol (Peer Gynt - Henrik Ibsen) režie: Zbyněk Srba

Myslivec (Babička - Božena Němcová) režie: Pavel Pecháček

Tim Algood (Bez roucha - Michael Frayn) režie: Milan Schejbal

Koledník (Koledníci o půlnoci - Svatopluk Schuller) režie: Svatopluk Schuller

2. sluha (Život je sen - Pedro Calderon de la Barca) režie: Pavel Pecháček

Kuzněcký - Fjodor Ivanovič Krjučkov (Lidé z maringotek - Eduard Bass) režie: Zbyněk Srba

Dr. Bucháček z vlastivědného muzea (Pohádka máje - V. Mrštík - M. Uhde) režie: Pavel Pecháček

Jesenský (Každý něco pro vlast - i na mostě - Václav Kliment Klicpera) režie: Pavel Pecháček

Teiresiás - Amfinomos (Oddyseova dobrodružství - Z. Pospíšil - J. Veselá) režie: Zbyněk Srba

Klavírista (Dámský orchestr - Jean Anouilh) režie: Leona Primová

Capitano (Tři v tom - Jaroslav Vostrý) režie: Milan Schejbal

Jakub (Jakub a jeho pán - Milan Kundera) režie: Pavel Pecháček

Muntimír (Slovanské nebe - Josef Toman) režie: Zbyněk Srba

První Venticello (Větérek) (Amadeus - Peter Shaffer) režie: Pavel Pecháček

2. host - Ludvík XIII. - Gardista (D´Artagnan - Jean-Loup Dabadie - Jerome Savary) režie: Milan Schejbal

Kaifáš (Veliká noc, veliká naděje - Zbyněk Srba - Vl. Novák) režie: Zbyněk Srba

Dr. Loukota (Povídky malostranské - Jan Neruda) režie: Pavel Pecháček

Harry Filch (Žebrácká opera - Václav Havel) režie: Karol Skladan

Germanicus - Senátor - První strážce (Já, Claudius - John Mortimer) režie: Zbyněk Srba

Skladatel Josef Anděl (Pravdivý příběh Antonie Pařízkové - Ludvík Aškenázy) režie: Pavel Pecháček

Režisér a inspicient - Strážmistr (Mamzelle Nitouche - Meilhac-Millaud-Hervé) režie: Milan Schejbal

Karborund (Hrátky s čertem - Jan Drda) režie: Zbyněk Srba

Frank Foster (Kdes to byla v noci? - Alan Ayckbourne) režie: Petr Gelnar

Hubička (Sen noci svatojánské - William Shakespeare) režie: Pavel Pecháček

Farář - Vesničan (O důmyslném rytíři Donu Quijotovi de la Mancha - Miguel de Cervantes) režie: Jiří Středa

Ludvík Švídrcajt (Poslední šantán - Saša Razov) režie: Zbyněk Srba

Jan Dítě II - Kůň (Obsluhoval jsem anglického krále - Bohumil Hrabal-Ivo Krobot-Petr Oslzlý) režie: Milan Schejbal

Policejní komisař (Edith a Marléne - Éva Pataki) režie: Pavel Pecháček

Leonardo (Letní byt - Carlo Goldoni) režie: Pavel Pecháček

Glum - Velitel stráží (Hobit - J. R. R. Tolkien) režie: Zbyněk Srba

Chocholáč (Rok na vsi - bratři Mrštíkové) režie: Břetislav Rychlík

Biron (Marná lásky snaha - William Shakespeare) režie: Pavel Pecháček

Král Ludvík XV. (Fanfán Tulipán - Saša Lichý) režie: Milan Schejbal

Jimmy Scott (Prohaná Ketty - Maurice Hennequin) režie: Zbyněk Srba

Derbak (Balada pro banditu - Milan Uhde) režie: Zbyněk Srba

Vernon Gersh (Každý má svého Leona - Neil Simon) režie: Antonín Klepáč

Myslivec ( Loupežník - Karel Čapek) režie: Pavel Pecháček

Čipera (Lakomec - Moliére) režie: Vít Vencl

Major Hugo (Rozmarné léto - Vladislav Vančura) režie: Milan Schejbal

Nalejváček - Mikuli  (Strakonický dudák - J. K. Tyl) režie: Stanislav Oubram

Habakuk (Alpský král a nelida - Ferdinand Raymund) režie: Břetislav Rychlík

Foltr (Bidýlko - Emil Vachek) režie: Pavel Pecháček

Leonard (Polib tetičku - Simon Williams) režie: Pavel Pecháček

Petr Ivanovič Dobčinskij (Revizor - N. V. Gogol) režie: Pavel Pecháček

Andrew (Sex noci svatojánské - Jurgen Fischer) režie: Milan Schejbal

Pan Momolo (Poslední karnevalový večer v Benátkách - Carlo Goldoni) režie: Vít Vencl

Redaktor (Hostinec u kamenného stolu - Karel Poláček) režie: Milan Schejbal

Pěšinka (Zvonokosy - Gabriel Chevallier) režie: Michael Junášek

Grimpo (Limonádový Joe - Jiří Brdečka) režie: Stanislav Oubram

Důstojný žandár (Malováno na skle - E. Bryll - K. Gartnerová) režie: Jan Klár

Guilbert (Clavijo - Johann Wolfgang Goethe) režie: Pavel Pecháček

Mrňák (Zlý jelen - Václav Kliment Klicpera) režie: Vít Vencl

Banjo (Přišel na večeři - George Kaufman-Moss Hart) režie: Milan Schejbal

Šerif (Divotvorný hrnec - Burton Lane-E. Y. Harburg-Fred Saidy) režie: Roman Štolpa